Jezdecká škola

Jízdy na koních i ponících nabízíme jako jednorázové jízdy nebo hodiny formou kurzů. Jezdecké lekce jsou vedeny jak individuálně tak skupinově dle přání a nároků jezdce. Na úvodní jezdecké hodiny je samozřejmostí zapůjčení odpovídajícího jezdeckého vybavení.(jezdecká helma a bezpečnostní vesta)

Základy jezdeckého výcviku

6_71330545539

Při výcviku se učíme vodit koně na jízdárně, používat správné jezdecké pomůcky a následně jízdárenské cviky.Dále pracujeme s koněm ve všech chodech a zároveň vnímáme vlastní tělo, aby jsme si  užili příjemnou jízdu.

Kurzy

Kurz je uzavřená skupina lidí, která se prakticky i teoreticky vzdělává.

Jezdci se naučí správně pečovat o koně a dozví se co je důležité pro udržení jejich zdravého životního stylu a základy veterinárního ošetření.

Přihláška do jezdecké školy – ZDE

Parkurové lekce

Vhodné pro pokročilé jezdce.

K47A7130

Jezdci se učí dobře přivádět koně ke skoku a zároveň správnému držení těla nad skokem. Postupně se dopracují k provedení koně celým parkurem.U nás jsou možné parkurové lekce pouze pro pravidelné klienty a pokročilé jezdce.

 

Relaxační procházky

DSC_04481

Jsou určeny pro jezdce, kteří si chtějí užít „nejkrásnější pohled na svět“.

Relaxační procházky standardně nabízíme v délce 25 min.. Pokud si chcete užít kousek příjemné přírody, tak relaxační procházka je ideální volba.

Voltižní hodiny

voltizni-hodiny-jezdecka-skolicka

Voltiž pomáhá naučit udržovat rovnováhu v souladu s pohybem koně,jako i všeobecnou sportovní zdatnost.Výcvik na lonži je vhodný pro všechny začínající jezdce, ale i pro pokročilé. Pomáhá jezdcům zlepšit rovnováhu a posílit svalstvo na nohách a v oblasti bederní páteře.

Jízdy pro mateřská centra

Jízdy jsou vedeny formou relaxačního cvičení na koni s poznáváním zvířátek našeho parku. Program je přizpůsoben podle věku dětí ,tak aby výuka pro ně byla nenásilným poznáváním formou hry.

Všeobecné podmínky pro návštěvníky